KORYTARZE 07.03.2016

Najpierw zabawa, potem wędrówka

filmy-wilczki-zabawa.jpg

Zanim wyruszą w świat, małe wilczki dorastają w leśnych ostępach. Tam w zabawach uczą się pogoni, podchodzenia, ataków, zawiązują też wewnątrzgrupowe relacje. Zapraszamy do oglądania kolejnych filmów z monitoringu prowadzonego na obszarach, gdzie znajdują się korytarze ekologiczne.

Nasz najnowszy film pokazuje beztroski świat małych wilków. Gdy małe wilczki dorosną wyruszą w świat. To dzięki mądrym rozwiązaniom i naszej pomocy będą mogły śmiało pokonywać przeszkody, którymi są drogi, autostrady i linie kolejowe. Pracownia na rzecz Wszystkich Istot od ponad 15 lat postuluje budowę takich obiektów, które będą służyć dzikim zwierzętom. Mają one być skuteczne i bezpieczne zarówno dla dzikich zwierząt, jak i ludzi – użytkowników dróg.

W Polsce, również dzięki działaniom Pracowni, mamy jedne z najlepszych w Europie przepisy chroniące drapieżniki. Przykład z nas powinny brać inne kraje.

Zapraszany do oglądania kolejnych filmów pokazujących te dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku oraz w sytuacjach gdy korzystają z obiektów, które powstały, aby ułatwić im migracje.

Zobacz film "Najpierw zabawa, potem wędrówka"

Udostępniajcie nasz najnowszy film, aby pokazać innym jak piękna i zachwycająca potrafi być dzika przyroda. To właśnie dzięki takim scenom jak na tym najnowszym filmie wiemy, że nasza praca przynosi efekty.

Razem zadbajmy o to, by wilki były bezpieczne, także podczas swoich wędrówek.

Pomóż nam lepiej pracować dla skutecznych rozwiązań chroniących dzikie zwierzęta. Przekaż nam 1 procent swojego podatku.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy bezpieczny i bezpłatny program do rozliczenia podatkowego, dzięki któremu możesz przekazać 1 procent podatku Pracowni na rzecz Wszystkich Istot.

Nasz nr KRS 0000120960

 

Pomóż nam chronić przyrodę

Pracownia na YouTube

Mówi ekspert

Przyszedł czas, abyśmy z kładek dla pieszych i przejść na zielonym świetle, ewolucyjnie przeszli do etapu projektowania i realizacji inwestycji transportowych – jeśli nie przyjaznych, to choć niekolidujących z ochroną dziko żyjących zwierząt. To nie nasz gest, to powinność.

prof. dr hab. Andrzej Bereszyński

Państwowa Rada Ochrony Przyrody

Zwierzęta na przejściach